HISTORIA

Biuro Usług Informatycznych Alt s.c. rozpoczęło swą działalność 6 maja 1992 roku.

 

        Początek naszej działalności to przede wszystkim prowadzenie kursów obsługi sprzętu komputerowego i podstawowego oprogramowania systemowego i biurowego.

 

        Następnie rozpoczęliśmy działalność w zakresie obsługi informatycznej różnej wielkości firm i instytucji, działających głównie w administracji, budownictwie, produkcji stolarki budowlanej i rolnictwie.

 

        Doświadczenia zdobyte w tych miejscach pozwoliły nam na stworzenie własnego autorskiego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, obejmującego moduły: handlowy, finansowo-księgowy, magazynowy i kadrowo-płacowy. Pierwsza generacja systemu funkcjonowała jeszcze w oparciu o system operacyjny MS-DOS, obecna jest stworzona dla systemów linii MS Windows.

 

        Następnym krokiem było nawiązanie współpracy z lokalnymi spółdzielniami mieszkaniowymi.Miał on swój skutek w postaci wyspecjalizowania podstawowego pakietu oprogramowania w kierunku obsługi spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, co w efekcie zaowocowało powstaniem systemu LOKUM.

 

        W zakresie sprzętu – oprócz podstawowego zakresu, czyli konfigurowania i budowania zestawów komputerowych – przez blisko 26 lat istnienia naszej firmy zdobyliśmy praktyczne umiejętności i doświadczenia niezbędne do projektowania i budowy sieci komputerowych.

 

Tworzymy sieci komputerowe w technologii: przewody miedziane, kable światłowodowe i łącza bezprzewodowe.

 

BUI ALT © 2018

Biuro Usług Informatycznych Alt s.c.

14-202 Iława ul. Kopernika 3c/14

BIURO USŁUG INFORMATYCZNYCH S.C.